biz kimiz?

Hale İşsever
1978- Çanakkale/Çan doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Çan’da tamamladıktan sonra, 1991-95 yılları arasında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Resim Bölümünü okudu. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Heykel Bölümü’nde okumaya başladı. 1997 yılında Teatra Jiyana Nu ile Dekor, Kostüm ve Makyaj Tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. 1998-1999 yıllarında MKM Sinema Atölyesinde sinema dersleri aldı. Yurt içi ve yurt dışında sergilere katıldı, atölye çalışmaları gerçekleştirdi. 2003 yılında okulundan mezun oldu ve ilk Kısa Filmi “Nostalgia’03” ‘ü İtalya’da çekti. Aynı yıl Paris, Pére- Lachaise'de bulunan Ahmet Kaya Anıt Mezarını yaptı. Senarist ve Yönetmenliğini yaptığı üç Kısa Filmi de bulunan İşsever, bugüne kadar pek çok Sinema Filmi, Kısa Film, Belgesel, Reklam ve TV Dizisinde Sanat Yönetmeni, Dekor ve Kostüm Tasarımcısı olarak çalıştı.  Halen hem atölyede çalışmalarına devam etmekte.
Erhan Alabaş

16 Şubat 1973 Ankara doğumlu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümünü okudu. 2006 yılından itibaren çeşitli Sinema Filmleri, Kısa Filmler, TV Dizileri, Belgeseller ve Reklam Filmlerinde Set Dekoratörü, Sanat Yönetmeni Yardımcısı, Aksesuar Tasarımcısı ve Dekor Tasarımcısı olarak çalıştı. Şimdi Sanat Yönetmenliği yapan Alabaş, halen hem atölyede çalışmalarına devam etmekte.
 Meral Aktan
1975 Erzincan doğumlu. 1995-1997 yılları arasında Maltepe Mesut Eren Atölyesi’nde Desen eğitimi aldı. 1996-2000 yıllarında Kadıköy Donkişot Sanat Merkezi’nde Desen Eğitmenliği yaptı. 1997 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümüne başladı. Bu sürçte pek çok karma resim heykel sergisine katıldı. 2001-2005 yılları arasında Kadıköy'deki atölyesinde Desen Dersleri vermeye devam etti. 2006 yılından itibaren çeşitli Sinema Filmleri, Kısa Filmler ve TV Dizilerinde Dekor ve Kostüm ekiplerinde çalıştı, Sanat Yönetmenliği yaptı. Halen hem atölyede çalışmalarına devam etmekte.

Bu Blogda Ara